Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności /

Przedstawiciel Instytutu Energetyki powołany w skład Komitetu Interesariuszy NCBiR

2013 / 11 / 30

Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w dniu 28 listopada 2013  powołał Komitet Interesariuszy – nowe, niezależne ciało doradcze, którego zadaniem będzie rekomendowanie rozwiązań mających wpływ na doskonalenie funkcjonowania Centrum. W skład trzynastoosobowego  Komitetu powołana została dr inż. Aneta Świercz, reprezentująca Centrum Integracji Badań Energetycznych CENERG Instytutu Energetyki.

Jak podano w komunikacie NCBiR, „zadaniem Komitetu Interesariuszy będzie aktywny udział w kształtowaniu procesów realizowanych przez Centrum, co powinno wpłynąć na wzrost ich skuteczności i efektywności. Odbywać się to będzie poprzez analizę, opiniowanie oraz dostarczanie propozycji zmian podczas co najmniej sześciu spotkań w roku. Szczególna uwaga będzie przykładana do identyfikacji barier w pozyskiwaniu dofinansowania z Centrum, a także rozliczania i kontroli projektów.”

Członkowie Komitetu Interesariuszy zostali wybrani spośród 91 kandydatów reprezentujących różnego typu organizacje badawcze i przedsiębiorców. Więcej informacji na stronie:

http://www.ncbir.pl/aktualnosci/art,2414,dyrektor-ncbr-powolal-komitet-interesariuszy.html

Wróć