Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności /

Targi Energetics w Lublinie

2019 / 12 / 03

W dniach 19-21 listopada 2019 r., po raz  12,  odbyły się Targi Energetics w Lublinie, objęte patronatem przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, które uroczyście otworzył Marszałek Województwa Lubelskiego, Jarosław Stawiarski. Instytut Energetyki reprezentowały: Laboratorium Automatyki Zabezpieczeniowej z Jednostki Centralnej, Oddział Ceramiki CEREL z Boguchwały i Zakład Doświadczalny z Białegostoku.

Energetics, to druga po Energetab-ie, impreza targowa z zakresu: nowoczesnych urządzeń,  aparatury i technologii  dla przemysłu energetycznego. To także okazja do spotkań, wymiany doświadczeń  i nawiązywania nowych, cennych kontaktów. Targi zgromadziły prawie 200 wystawców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentowali innowacyjne rozwiązania w polskiej energetyce. Znaleźli się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy.

Decyzją Komisji Konkursowej za Produkt Roku,  w kategorii „Urządzenia, osprzęt i systemy dla napowietrznych linii elektroenergetycznych” został nagrodzony Zakład Doświadczalny Instytutu w Białymstoku.

 

Wróć