Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności /

X Jubileuszowa Konferencja: „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce” w Licheniu

2017 / 11 / 29

W dniach 16-17 listopada 2017 roku odbyła się w Licheniu X Jubileuszowa Konferentl_files/zdjecia/Aktualnosci 2017/2017-11-29 Konferencja w Licheniu/Statuetka.jpgcja: „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce”.

Konferencja ta – jak co roku – zgromadziła liczne grono przedstawicieli spółek energetycznych, służb utrzymania ruchu, pracowników nauki i firm świadczących usługi na rzecz energetyki. Organizatorem konferencji była Spółka BMP, zaś jej gospodarzem – Zespół Elektrowni Pątnów – Adamów – Konin. Od początku organizowania tej konferencji Oddział Techniki Cieplnej „ITC” w Łodzi Instytutu Energetyki sprawuje nad nią patronat naukowy. Również współpraca Instytutu z redakcją magazynu „Energetyka Cieplna i Zawodowa”, którego wydawcą jest BMP, układa się bardzo dobrze. Na łamach tego czasopisma pracownicy OTC IEn publikują liczne artykuły. Dyrektor OTC IEn Jacek Karczewski uhonorowany został w tym roku tytułem i statuetką „Przyjaciel Redakcji”, która wręczona została podczas trwania Konferencji RURE.  Nowy Przyjaciel Redakcji poprowadził panel wprowadzający do tej konferencji: „Zdiagnozujmy problem – diagnostyka i predictive analysis

Więcej informacji na temat Konferencji RURE 2017 można znaleźć na stronie  http://www.kierunekenergetyka.pl/  oraz w kolejnym – grudniowym wydaniu magazynu „Energetyka Cieplna i Zawodowa”.

Wróć