Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności /

XII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce

2019 / 12 / 18

W dniach 27 – 29 listopada 2019 r. w Licheniu Starym odbyła się kolejna, XII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce. Patronat naukowy nad konferencją sprawował Oddział Techniki Cieplnej „ITC” w Łodzi Instytutu Energetyki. Konferencja była przygotowana i prowadzona przez spółkę BMP - organizatora ogólnopolskich konferencji branżowych, wydawcę profesjonalnych magazynów i portali, a partnerem merytorycznym był Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin. Ze strony Instytutu Energetyki w konferencji uczestniczył mgr inż. Gerard Lipiński.

Podczas konferencji wygłoszono kilkadziesiąt referatów w ramach czterech paneli tematycznych, konferencji towarzyszyły stoiska wystawiennicze firm zajmujących się remontami i usługami na rzecz utrzymania ruchu w energetyce. Uczestnikami byli przedstawiciele krajowych firm energetycznych, w tym ze strony PGNiG Termika Dyrektor Departamentu Regulacji i Współpracy Instytucjonalnej Edward Słoma – Członek Rady Naukowej IEn.

Reprezentant Instytutu Energetyki, Gerard Lipiński, powitał uczestników w imieniu patrona naukowego. Ponadto wygłosił laudację przed wręczeniem nagrody Klucza Sukcesu dla PGE EC Oddziałowi Elektrociepłownia w Lublinie Wrotków za modernizację turbiny gazowej V94.2. Natomiast w ostatnim dniu imprezy wziął udział w zamykającej wydarzenie debacie "Dostosować strategię do wyścigu, czyli jak zmiany w energetyce wpłyną na utrzymanie ruchu".

Więcej informacji oraz fotorelacja:

https://www.kierunekenergetyka.pl/konferencja,2098,70028.html

 

Wróć