Jesteś tutaj: Ogłoszenia / Praca w IEn

Praca w IEn

Specjalista ds. Upowszechniania Wiedzy

Instytut Energetyki Instytut badawczy z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa, udostępnianie oraz selekcja zbiorów bibliotecznych i archiwalnych Instytutu;
  • obsługa techniczna działalności wydawniczej Instytutu;
  • obsługa dostępu do elektronicznych naukowych baz danych;
  • zbieranie, archiwizowanie oraz raportowanie dorobku publikacyjnego pracowników naukowych;
  • obsługa zintegrowanego systemu POLON, PBN itp.;
  • wyszukiwanie informacji w bazach naukowych;
  • redagowanie i/lub korekta tekstów - raportów, sprawozdań i zestawień;
  • monitorowanie zmian w przepisach MNiSW;
  • obsługa strony internetowej;
  • współpraca z pozostałymi działami i jednostkami Instytutu Energetyki.

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (minimum licencjat) o kierunku polonistyka, bibliotekoznawstwo itp.;
  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym;
  • znajomości pakietu MS Office;
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy oraz rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • zdolności analitycznych;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokiego poziom kultury osobistej;
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i szkoleń;
  • dobrą atmosferę pracy.

Aplikacja powinna zawierać:

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • oświadczenie następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Upowszechniania Wiedzy w Instytucie Energetyki - Instytucie Badawczym, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)"

Aplikację należy przesłać

  • elektronicznie na adres: beata.przygoda@ien.com.pl
  • lub w wersji papierowej na adres:

Instytut Energetyki - Instytut Badawczy

ul. Mory 8
01-330 Warszawa
Dział Spraw Pracowniczych

do dnia 20 października 2018 r.

W tytule wiadomości lub na kopercie prosimy wpisać "rekrutacja: specjalista ds. upowszechniania wiedzy".

Aplikacje niekompletne lub otrzymane po ww. terminie nie będą rozpatrywane.

Osoby zakwalifikowane do rozmowy rekrutacyjnej zostaną telefonicznie poinformowane o jej terminie. Zastrzegamy możliwość przeprowadzeniu testu kompetencji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia osób niezatrudnionych zostaną zniszczone komisyjnie.

Laboratorium Automatyki i Zabezpieczeń Instytutu Energetyki zatrudni technika elektryka / elektronika

Laboratorium Automatyki i Zabezpieczeń  Instytutu Energetyki zatrudni technika elektryka / elektronika

Wymagania:

  • Mile widziani absolwenci techników oraz politechnik, preferowane elektryczne, elektroniczne (automatyk), informatyczne
  • Znajomość podstawowych zagadnień elektrycznych i elektronicznych
  • umiejętność naprawy urządzeń elektronicznych i automatyki
  • dobrze rozwiniętych umiejętności manualnych (montaż elementów THT, SMD)
  • umiejętności czytania schematów układów elektronicznych
  • Mile widziane umiejętności programistyczne w języku C, projektowaniu płyt PCB
  • wiek do 30 lat
  • prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,.

  • składanie, uruchamianie i testowanie nowych urządzeń elektronicznych,
  • serwis urządzeń,
  • nadzór nad wyposażeniem pomiarowym
  • wzorcowanie przyrządów
  • przygotowanie urządzeń do wysyłki,

Oferujemy:

  • ciekawą, kreatywną i stabilną pracę w młodym zespole,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejętności.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

Instytut Energetyki Instytut Badawczy
Laboratorium Automatyki i Zabezpieczeń
01-330 Warszawa, ul. Mory 8

e-mail: emil.tomczak@ien.com.pl

Inne informacje: Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.