Jesteś tutaj: Ogłoszenia / Praca w IEn

Praca w IEn

Elektryk/energetyk

Wymagania:

- Uprawnienia SEP 1KV elektroenergetyczne (kotłowe mile widziane);

- Znajomość urządzeń sterujących pracą napędów elektrycznych – w tym falowników, (sterowniki PLC mile widziane);

- Wykształcenie średnie lub wyższe;

- Doświadczenie z pracy w lub dla elektrowni (mile widziane);

- Zdolności manualne posługiwania się elektronarzędziami;

- Zdolność do pracy do na wysokości do 3m

Zakres obowiązków:

- Uczestniczenie w pracach projektowo-badawczych;
- Obsługa instalacji – zabezpieczenie techniczne;
- Przenoszenie instalacji, kładzenie przewodów,
- Budowa lub modyfikacja rozdzielni sterujących;
- Lokalizacja i usuwanie usterek;
- Uczestniczenie w pomiarach w elektrowniach;
- Prawo jazdy kat. B, (wózki widłowe mile widziane)

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o prace;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- pakiet socjalny;

- karta multisport;

CV w języku polskim prosimy przesyłać na adres:

grzegorz.nehring@ien.com.pl

Laboratorium Automatyki i Zabezpieczeń Instytutu Energetyki zatrudni technika elektryka / elektronika

Laboratorium Automatyki i Zabezpieczeń  Instytutu Energetyki zatrudni technika elektryka / elektronika

Wymagania:

  • Mile widziani absolwenci techników oraz politechnik, preferowane elektryczne, elektroniczne (automatyk), informatyczne
  • Znajomość podstawowych zagadnień elektrycznych i elektronicznych
  • umiejętność naprawy urządzeń elektronicznych i automatyki
  • dobrze rozwiniętych umiejętności manualnych (montaż elementów THT, SMD)
  • umiejętności czytania schematów układów elektronicznych
  • Mile widziane umiejętności programistyczne w języku C, projektowaniu płyt PCB
  • wiek do 30 lat
  • prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,.

Opis stanowiska:

  • składanie, uruchamianie i testowanie nowych urządzeń elektronicznych,
  • serwis urządzeń,
  • nadzór nad wyposażeniem pomiarowym
  • wzorcowanie przyrządów
  • przygotowanie urządzeń do wysyłki,

Oferujemy:

  • ciekawą, kreatywną i stabilną pracę w młodym zespole,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejętności.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

Instytut Energetyki Instytut Badawczy
Laboratorium Automatyki i Zabezpieczeń
01-330 Warszawa, ul. Mory 8

e-mail: emil.tomczak@ien.com.pl

Inne informacje: Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej - OPUS

       Protokół

       W dniu 5.03.2018 r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko wykonawców prac w Zakładzie Wysokotemperaturowych Procesów Elektrochemicznych Instytutu Energetyki w Warszawie w projekcie OPUS NCN (temat projektu: Opracowanie oraz badania hybrydowego reaktora SOE/MCFC do syntezy lekkich węglowodorów w oparciu o wysokotemperaturowe procesy elektrochemiczne) IEn.

Do upływu terminu wyznaczonego do składnia dokumentów, tj.: do dnia 02.03.2018 r. wpłynęło 5 aplikacji.

Po przeanalizowaniu zgłoszeń, Komisja Konkursowa wybrała następujących kandydatów:

-          na stanowisko wykonawcy (post-doc, co-investigator 1) Pani Agnieszka Żurawska

-          na stanowisko wykonawcy (członek zespołu badawczego, co-investigator 2) Pan Jakub Kupecki

-          na stanowisko wykonawcy (członek zespołu badawczego, Co-investigator 3) Pan Jarosław Milewski

-          na stanowisko wykonawcy (stypendysta, co-investigator 4) Pan Konrad Motyliński

Dokumenty aplikacyjne osoby niezakwalifikowanej zostały komisyjnie zniszczone w dniu 05.03.2018 r.