Jesteś tutaj: Ogłoszenia / Praca w IEn

Praca w IEn

Metrolog

Laboratorium Aparatury Pomiarowej Instytutu Energetyki

zatrudni na stanowisko metrologa.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne lub wyższe techniczne, preferowane elektryczne, elektroniczne (automatyk),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej czytania dokumentacji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (WORD oraz EXCEL),
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy i posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie zawodowe laboratoryjne, w tym znajomość zagadnień dotyczących pomiaru ciśnienia i temperatury będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie pomiarów w zakresie temperatury i ciśnienia w laboratorium i poza nim na liniach technologicznych u klienta,
  • opracowywanie i analiza wyników.

Oferujemy:

  • ciekawą, kreatywną i stabilną pracę w młodym zespole,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejętności.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

Instytut Energetyki Instytut Badawczy
Laboratorium Aparatury Pomiarowej
02-981 Warszawa, ul. Augustówka 36

e-mail: roman.witkowski@ien.com.pl

Inne informacje: Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.