Laboratorium Aparatury Pomiarowej Instytutu Energetyki – Państwowego Instytutu Badawczego zatrudni pracownika administracyjno-biurowego.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, wykształcenie średnie techniczne będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (WORD oraz EXCEL),
  • samodzielność, komunikatywność, sumienność, dobra organizacja pracy, umiejętności manualne, chęć do pracy i nauki nowych rzeczy,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

nazwa stanowiska: administracyjno-biurowe do Biura Obsługi Klienta w laboratorium wzorcującym LAP IEN-PIB (ul. Augustówka 36, 02-981 Warszawa)

  • wysyłka i odbiór przesyłek od kurierów,
  • przyjęcie i wydanie przyrządów klienta dostarczanych osobiście do Biura Obsługi Klienta,
  • sporządzanie potwierdzeń przyjęcia do realizacji usługi,
  • sporządzanie zawiadomień o zakończeniu usługi,
  • prowadzenie rejestru zleceń i archiwizowanie dokumentów związanych ze zleceniem,
  • współpraca z pracownikami laboratorium, klientem i działem księgowym IEN-PIB.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • darmowy parking,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • dofinansowanie „wczasy pod gruszą”,
  • elastyczny czas pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytut Energetyki – Państwowy Instytut Badawczy w zakresie obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji do 26 lipca 2024 r. na adres:

Instytut Energetyki – Państwowy Instytut Badawczy
Laboratorium Aparatury Pomiarowej
ul. Augustówka 36, 02-981 Warszawa

Inne informacje: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Energetyki Państwowy Instytut Badawczy ul. Mory 8, 01-330 Warszawa. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (wyłącznie w przypadku wyrażenia na to zgody). Podstawę prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a), b) i c) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.) w zw. z art. 221 § 1, 2, 4 i 5 - 221b ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r., poz. 1320 z późn. zm.). Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji,a po jego zakończeniu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych (wyłącznie w przypadku wyrażenia na to zgody).

Używamy ciasteczek